آرشیو اخبار

 كتاب‌هاي رياضي و علوم تيزهوشان (پنجم ابتدايي)

كتاب‌هاي رياضي و علوم تيزهوشان (پنجم ابتدايي)

EDUPRESS - كتاب‌هاي رياضي و علوم تيزهوشان شامل سؤال‌هاي چهار گزينه‌اي با پاسخ‌نامه‌ي كاملاً تشريحي چاپ شده است.

 به گزارش EDUPRESS به نقل از سايت كانون قلم چي : اين كتاب ويژه‌ي دانش‌آموزاني است كه مي‌خواهند خود را براي امتحانات تيزهوشان، ورودي مدارس برتر و نمونه دولتي آماده كنند و يا اين‌كه مي‌خواهند دروس رياضي و علوم را بيش‌تر تمرين كنند.
تست‌هاي تيپ

 در اين كتاب‌ها در هر فصل ابتدا تست‌هاي تيپ آورده شده‌اند كه تست‌‌هاي تيپ انواع اصلي سؤالاتي هستند كه در مبحث موردنظر هر فصل آورده مي‌شود. در پاسخ سؤال‌هاي تيپ مطالب درسي به طور كامل آموزش داده شده است و دانش‌آموزان با حل تست‌هاي تيپ و مطالعه‌ي پاسخ‌نامه‌ي آن مي‌توانند نكات درسي را ياد بگيرند. پس به دانش‌آموزان خود توصيه كنيد كه ابتدا تك تك سؤال‌هاي تيپ را حل كرده و پاسخ آن‌را به‌دقت مطالعه كنند.

 تست‌هاي تمريني

 پس از تست‌هاي تيپ، تست‌هاي تمريني آورده شده است، كه دانش آموزان با حل اين تست‌‌ها روي سؤال‌هاي مختلف مسلط مي‌شوند. د ر كنار سؤال‌هاي تمريني تيپ سؤال آورده شده است كه مشخص مي‌كند آن سؤال نمونه‌ي كدام تيپ آموزشي است.

 آزمون جامع

 در انتهاي كتاب نيز آزمون‌هاي جامع آورده شده است كه با استفاده از آزمون‌هاي جامع دانش‌آموزان آموخته‌هاي خود را جمع‌بندي كنند.

علاوه بر نكات گفته شده از ويژگي‌هاي منحصر به فرد كتاب علوم تيزهوشان ارائه پاسخ‌ها به‌صورت پرسش و پاسخ بين دو شخصيت «نانو و كوشا» مي‌‌باشد.

در آزمون‌هاي تيزهوشان، سال‌هاي قبل تقريباً %50 سؤال‌هاي رياضي از مبحث هندسه آورده شده بود كه معمولاً دانش‌آموزان در مبحث هندسه مشكل دارند. در كتاب رياضي پنجم ابتدايي تيزهوشان 250 تست هندسه وجود دارد و در پاسخ‌نامه‌ي سؤال‌هاي تيپ مربوط به هندسه تمام نكات لازم براي آزمون تيزهوشان به‌طور كامل آموزش داده شده است.


این خبر تابحال 2317 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:190
تاریخ درج خبر:۱۳۸۹ سوم فروردين
ساعت درج خبر:13:00:27
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: